Про нас

Справжні цінителі елітних алкогольних напоїв вибирають інтернет-магазин «AlcoPro». Ми займаємося реалізацією високоякісного алкоголю преміум-класу від кращих виробників зі світовим ім’ям.

Інтернет-магазин alcopro.com.ua
Medal-2

Клієнти з усіх регіонів України можуть замовити брендові міцні алкогольні напої, представлені в нашому каталозі:

  • Прекрасний коньяк.
  • Витриманий віскі.
  • Джин.
  • Ром.
  • Горілка.
  • Текілу.
  • Абсент.

Купуючи продукцію у нас, ви можете бути впевнені в її якості, адже ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками. Вся лінійка алкогольних напоїв має необхідні сертифікати, що підтверджують якість товару, який поставляється в наш інтернет-магазин безпосередньо від виробника.

Одним з переваг співпраці з нами є клієнтоорієнтований сервіс. Інтереси клієнта є для нас пріоритетом. Ми не тільки турбуємося про свою репутацію, але також поважаємо покупців, піклуємося про їхнє здоров’я.

Купивши один раз елітний алкоголь в інтернет-магазині «AlcoPro», ви залишитеся задоволені покупкою і станете нашим постійним покупцем. При необхідності консультанти зможуть відповісти на всі запитання і допомогти з вибором алкогольного напою.

Звернувшись в наш магазин, ви можете бути впевнені, що алкоголь, придбаний у нас, стане прикрасою будь-якого свята або іншого заходу, підніме настрій, а ранок наступного дня не матиме негативних наслідків.

Робота без посередників дає можливість формувати прийнятні ціни на всі елітні алкогольні напої, тому ми надаємо на продукцію високої якості максимально доступну вартість.

Наш інтернет-магазин працює на найвигідніших умовах для клієнтів. Ми пропонуємо купити кращий брендовий алкоголь, який прикрасить найважливіші моменти в житті, зробить їх незабутніми.