Показано один результат

-19%
270.00 грн 220.00 грн
195 грн. от 6 шт.
190 грн. от 12 шт.
Додати у кошик

Джин купити

Джин – напій, який підкорив багатьох поціновувачів алкогольної продукції. Своєю м’якістю і приємним присмаком рослинних прянощів завойовує увагу, як чоловіків, так і жінок. Джин випускається не менше 37,5% міцності, так як це оптимальний градус для прояву найкращих смакових якостей даного напою.

Основою джинового напою виступає ялівцева настоянка, з додаванням таких приправ як: кориця, коріандр, аніс, кардамон, фіалковий корінь, шафран, мускатний горіх, солодка, мигдаль. Поєднання цих різних інгредієнтів і всілякі їх комбінації і пропорції народжують безліч варіацій смаку джина. Але якісний продукт завжди зберігає присмак ягід ялівцю.

Ціни на джин багато в чому залежать від методів його виробництва і складу самого напою. Способи приготування джина:

  • Pot distilled gin. З використанням апаратів за типом «pot still» виходить напій з більш насиченим, маслянистим, густим смаком.
  • Column distilled gin. За допомогою апаратів колонного типу виробляють дистильований джин або сухий лондонський джин. Ректифікація дозволяє зробити легкий і вишуканий джин, який має високу ступінь очищення.
  • Compound gin. Це складовий джин, свого роду його імітація. Нейтральний спирт ароматизується есенціями без подальшої перегонки. Але обов’язково в них присутній характерний аромат ялівцю. Ціни на такий джин значно дешевше в порівнянні з двома попередніми варіантами.

Щоб купити джин з необхідними смаковими якостями і з урахуванням ваших уподобань, пропонуємо розглянути їх різновиди. Існує дві групи джинів – голландський і англійський, які мають свої характерні особливості.

Англійський джин ділиться на:

  • Лондонський сухий джин (London Dry Gin) – при виготовленні напою цукор застосовується в мінімальних кількостях або зовсім не додається. Має яскраво виражений ялівцевий і цитрусовий аромат, який додає смаку освіжаючу прохолоду.
  • Плімутську джин (Plymouth Gin) – менш сухий смак, ніж в London Dry, але грубіше за рахунок додавання кореневих інгредієнтів.
  • Жовтий джин (Yellow gin) – до півроку витримується в дубових бочках, набуваючи жовтий відтінок.

Голландський джин витримують в дубових бочках і до складу додають карамель, що робить цей напій значно солодше і не таким міцним як англійський.

На нашому сайті ви можете придбати кращі джини таких торгових марок як Bombay Sapphire, Hendrick’s gin, Finsbury, Stagrams.

error: