Показано один результат

-15%
330.00 грн 280.00 грн

Абсент ціна

Найміцнішим алкогольним напоєм прийнято вважати Абсент. У ньому міститься близько 75%, іноді і 75% і 86% алкоголю. Якщо розібратися, це спиртова настоянка гірких трав, основний її складовою є гіркий полин і аніс. Оригінальний рецепт заборонений до використання, так як в полину гіркого міститься туйон – токсична речовина, яка в поєднанні з алкогольним сп’янінням здатне викликати галюцинації. Рецепт цього напою не стандартизований, але обумовлена допустима норма туйону – 10мг/л.

Наш магазин алкогольних напоїв подбав про любителів гострих відчуттів. Спеціально для них ми пропонуємо Абсент по найпривабливішою ціною. Вживати такий міцний напій може не кожен. На смак він далеко не цукор. Тільки справжнім поціновувачам глибокого смаку вдається розпізнати всю його красу. У нас Абсент представлений декількома видами, будь-який можна купити за хорошою ціною.

Класифікують цей напій за такими параметрами:

 • колір;
 • міцність;
 • вміст туйона.

За кольором він буває:

 1. Зелений. «Зелена фея» – друга назва. Традиційний колір цього напою, через хлорофіл, який міститься в листі трав, відтінок може змінюватися. Містить аромат анісу, трав, мигдалевого горіха, прікладом такого напою є бренд Xenta.
 2. Чорний. Відрізняється не тільки кольором, але і складом. Для виготовлення використовуються всі частини рослини полину гіркого і чорна акація Кахетії. Таке поєднання трохи пом’якшує смак.
 3. Жовтий. Це змінивший колір від часу, дорогий зелений абсент або харчові барвники. «Король духів» – найдорожчий в світі його представник.
 4. Червоний. Такий колір отримують після додавання гранатового екстракту, що пом’якшує смак.
 5. Блакитний – це забарвлений зелений напій, який використовується для коктейлів.
 6. Прозорий. Вважається найякіснішим, без всяких додавань.

По міцності:

 • Міцні – 55% – 85%, сорти, вироблені в Іспанії, Чехії, Франції.
 • Екстремально міцні – 70% – 85%, Німеччина, Італія, Швейцарія.

За вмістом туйону:

 • Низьке – 1,5 – 10 мг/л.
 • Високе – 25 – 100 мг/л.
 • Без туйону – тільки імітують справжній напій.

Купити Абсент у нас можна на будь-який смак, незалежно гурман ви або новачок. Менеджери нашого інтернет-магазину люб’язно вас проконсультують, допоможуть визначитися з вибором. У нас ви можете купити Абсент за найкращою ціною в Києві. Ми дбаємо про своїх клієнтів, тому пропонуємо тільки якісний, марочний алкоголь. Завжди раді вас бачити.

error: