Показано один результат

-13%
Фасування 5 літрів
400.00 грн 350.00 грн
330 грн. от 3 шт.
320 грн. от 5 шт.
300 грн. от 10 шт.
295 грн. от 20 шт.

Коньяк на розлив

Коньяк – один з найпопулярніших напоїв у нашій країні. Здебільшого, він вважається чоловічим напоєм, хоча багато жінок віддають перевагу йому ніж іншому алкоголю. Прийнято вважати, що хороший коньяк – це дорогий коньяк! Але, на жаль, буває так, що висока ціна пляшки абсолютно не відповідає якості вмісту.

Звичайно, існують безпрограшні варіанти – це дорогий французький коньяк, який задовольнить навіть найвимогливіших шанувальників цього напою. Але у таких пляшок є один істотний недолік – їх висока ціна! Далеко не кожен може дозволити собі такий дорогий напій.

В даний час, для шанувальників коньяку, що не мають можливості і бажання витрачати величезні суми на нього, існує кілька способів потішити себе улюбленим напоєм. По-перше, вони завжди можуть обрати марочні коньяки вітчизняного виробника хорошої якості і за доступною ціною, а по-друге, вони можуть придбати вподобаний їм коньяк на розлив!

У сучасному світі хороший і якісний розливний коньяк – це зовсім не міф, а реальний спосіб купити відмінний напій від виробника за доступною ціною! Сьогодні, купити коньяк на розлив в Україні можна досить швидко. Але, вибираючи коньяк на розлив, доведеться чимало постаратися! Серед величезного асортименту напоїв такого роду, необхідно обрати той, який дійсно відповідає заявленим параметрам і повністю відповідає вашим перевагам.

Наш інтернет-магазин пропонує вам купити молдавський коньяк на розлив відмінної якості за доступними цінами. Маючи великий досвід роботи безпосередньо з заводом виробником, ми пропонуємо вам купити коньяк на розлив в зручній пластиковій тарі різного об’єму (від 1 до 10 літрів).

Наш інтернет-магазин гарантує своєму покупцеві високу якість напоїв за оптимальною ціною. Коньяки, представлені в нашій крамниці, не є підробкою. Вони легко п’ються, мають приємний смак, а їх аромат розкривається поступово.

Купивши коньяк на розлив в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте величезне задоволення за невеликі гроші!

Поширені запитання

✅ Які переваги покупки коньяку на розлив?

Ви платите за коньяк, який безпосередньо постачається з заводу виробника, що гарантує якість продукції

✅ Чому така доступна ціна?

Вам не доводиться переплачувати за скляну тару і додаткові витрати які включені в додаткову вартість напою в магазинах

✅ Країна виробник, в якому обсязі продається?

Країною виробником є Молдова, обсяг починаючи з 5-ти літрів

✅ Скільки коштує розливний коньяк?

Ціна варіюється від 295 грн за 5 літрів!

✅ Як замовити?

В інтернет магазині alcopro.com.ua або по телефону 068 436 26 96

error: