Показано 1 результат

-27%

Алкоголь на розлив

Горілка Пшенична 5 літрів

300.00 грн 220.00 грн
200 грн. от 4 шт.
185 грн. от 10 шт.
175 грн. от 20 шт.
160 грн. от 40 шт.
Додати у кошик

Горілка на розлив

Горілка — це дуже популярний алкогольний напій в нашій культурі. Найчастіше без неї не обходиться жодний великий захід. Її можна пити, як в чистому вигляді, так і використовувати для приготування коктейлів. Для великих заходів, з великою кількістю гостей зазвичай закуповується великий обсяг напою. Не завжди зручно тягати ящики або упаковки цього алкоголю. Ми пропонуємо вам зручний варіант покупки, такий як – горілка на розлив.

Існує безліч об’єктивних причин купити її саме так:

Економія. Так вам не потрібно буде переплачувати за упаковку, і ви зможете або купити більше напою, або витратити виділені кошти на щось ще.
Зручність. Коли ви купуєте горілку на розлив вам не потрібно носити з місця на місце велику кількість пляшок, думати, куди їх поставити, ви не пов’язані громіздкими спеціальними ящиками.Безпека. Якщо ви наливаєте напій в пластикову або металеву тару, вам не доведеться боятися, що вона розіб’ється.

Якщо вам необхідно придбати горілку, то дуже радимо купити її на розлив, а наш інтернет-магазин вам в цьому допоможе і посприяє. Чекаємо ваших замовлень, завжди раді вам допомогти.

error: