Всього товарів: 4

Горілка 3 літри

Горілка є міцним напоєм, який п’ють в нашій країні в чистому вигляді, а також готують коктейлі, настоянки і наливки. Вартість елітних алкогольних напоїв в скляній упаковці досить висока. Щоб не переплачувати за упаковку, необхідно купити горілку 3 літри в tetra pak на сайті alcopro.com.ua.
У 3 літрових tetra pak пропонується горілка таких марок:

 • Keglevich;
 • Finlandia;
 • Absolut;
 • Grey Goose.

Особливості горілки в 3 літровій упаковці

Основа для виготовлення алкогольного напою є етанол Люкс і Екстра. До складу етанолу даного класу входять:

 • зерно злакових культур – пшениця вищого сорту, жито, ячмінь;
 • картопляний крохмаль (до 35%).

Для очищення від сивушних масел, солей важких металів і шкідливих домішок використовують багаторівневу фільтрацію, яка позитивно відбивається на смакових якостях етанолу і алкогольних напоїв, що виготовляються на основі даного класу спирту.
Для приготування горілки 3 літри також очищають воду від солей і твердих домішок, знижуючи жорсткість і надаючи напою м’який, без гіркоти смак.
Сьогодні в упаковці tetra pak на сайті alcopro.com.ua можна купити горілку 3 літри таких видів:

 1. класична;
 2. фруктово-ягідна;
 3. коктейльна

Переваги алкоголю в tetra pak

Основними перевагами алкогольних напоїв в тетрапаках є:

 • демократична ціна на горілку 3 л в тетрапаках. Невисока вартість досягається за рахунок того, що покупець оплачує тільки алкоголь, а не скляну упаковку;
 • продукт в tetra pak захищений від впливу ультрафіолетових сонячних променів;
 • тетрапак не б’ється і легше скла, що є перевагою при транспортуванні.

Плюси покупки алкоголю в АлкоПро

Основними плюсами співпраці з інтернет-магазином є:

 1. широкий асортимент алкоголю в каталозі магазина – крім горілки 3 літри можна придбати спирт класу Люкс, Альфа і Пшенична сльоза, а також коньяк, віскі, ром, текіла;
 2. компанія організовує оперативну доставку придбаного товару в будь-який населений пункт країни. Доставка 1-3 робочих дня;
 3. висока якість горілки 3 літри. На всі позиції в каталозі є сертифікати якості та відповідності ДСТУ від заводів-виготовлювачів.
  Зручний інтерфейс сайту alcopro.com.ua дозволяє за лічені хвилини оформити замовлення. В каталозі спеціалізованого магазину АЛКОПРОМ представлена алкогольна продукція вітчизняних і зарубіжних заводів-виготовлювачів з Чехії, Швеції, Франції та Фінляндії.
error: