Показано один результат

-24%
340.00 грн 260.00 грн
220 грн. от 6 шт.
210 грн. от 12 шт.

Віскі Джек Деніелс медовий

Віскі Джек Деніелс медовий – це дуже вдала суміш медового лікеру і оригінального віскі. Як і для всіх видів віскі Джек Деніелс, для його медового виду застосовується абсолютно особлива технологія виробництва. Головна відмінність виробництва – це додаткова вугільна фільтрація. Причому фільтрують це віскі ще до додавання спиртів в бочки. Тобто в бочках витримується вже відфільтроване віскі. Ця особливість надає Джек Деніелс м’який смак і абсолютно неповторний аромат.

Всі види даного віскі користуються неймовірною популярністю на ринку алкогольних напоїв. Звичайно, спочатку серед його шанувальників було більше чоловіків. Але потім компанія вирішила це виправити і завестися прихильницями. Саме для них у 2012 році була випущена перша партія Джек Деніелс Медовий. Завдяки його м’якості та солодощі цей напій просто обожнюють жінки.

Деякі навіть називають Джек Деніелс Медовий – віскі для жінок, але це не зовсім правильно! Адже багато сильні та впевнені в собі чоловіки, теж дуже люблять цей напій. Це найпопулярніше віскі серед тих, що виготовляються на основі лікеру.

Компанія не розкриває рецепт свого медового віскі. Тому ще нікому не вдалося повторити ідеальні пропорції віскі Джек Деніелс Медовий. Як то кажуть: «Трохи меду – інше Джек Деніелс». Дійсно, основним компонентом цього віскі є класичний віскі Jack Daniels Old №7, але особливий солодкуватий смак йому додає саме медовий лікер. Крім меду в цьому напої відчуваються незвичні для віскі нотки кориці, карамелі і груші.

Міцність віскі Джек Деніелс Медовий всього 35%. Це дозволяє легко вживати його в чистому вигляді. Медове віскі рекомендується пити охолодженим. Багато хто любить цей напій в поєднанні з кавою. А чудовим доповненням до нього послужать солодощі і фрукти.

Віскі розливається в пляшки класичної форми, характерної для Джек Деніелс. А на світлій етикетці пляшки присутнє зображення бджоли. До речі, саме ця бджола зробила пляшку віскі Джек Деніелс Медовий найбільш пізнаваною серед алкогольних пляшок.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент різних видів віскі Джек Деніелс. І, звичайно, зайшовши на сайт нашого магазину, ви можете купити віскі Джек Деніелс Медовий. Ми продаємо тільки оригінальну продукцію і гарантуємо якість продаваних нами напоїв. Спробувавши медове віскі, ви обов’язково полюбите його.

Джек Деніелс Медовий заслуговує стати вашим улюбленим напоєм!

error: