Всього товарів: 2

-25%
340.00 грн 255.00 грн
220 грн. от 6 шт.
210 грн. от 12 шт.
-24%
340.00 грн 260.00 грн
220 грн. от 6 шт.
210 грн. от 12 шт.

Віскі Jack Daniels

Джек Деніелс – це один з найпопулярніших видів віскі. Цей напій нікого не залишає байдужим. Спробувавши його лише раз – ви запам’ятаєте його назавжди! Віскі Джек Деніелс – це справжній символ Америки, її гордість і надбання. І, звичайно, як і будь-який інший великий напій, він має досить складну, заплутану, але в той же час цікаву історію своєї появи.

Виробником віскі Джек Деніелс вважається 13-річний хлопчик Джаспер Джек Деніел. Саме він, разом зі своїм учителем і після проходження навчання, заснував новий і неповторний віскі в далекому 1866 році.

Джек Деніелс єдиний напій в США, який може називатися віскі завдяки технології додаткової вугільної фільтрації. Вона полягає в тому, що вже готовий віскі пропускається крізь шар деревного вугілля. Ця фільтрація надає напою м’якість і неперевершений аромат, і відрізняє віскі Джек Деніелс від бурбонів, вироблених в Америці. У 1941 році американський уряд визнало цю відмінність офіційно!

Крім того, для поліпшення якості віскі, при виробництві використовується тільки чиста, джерельна вода, що істотно перетворює смак. А витримують Джек Деніелс в спеціальних бочках, які раніше використовувалися для зберігання вин. Це надає віскі абсолютно особливий і неповторний аромат.

З дати заснування заводу пройшло чимало років. Змінювалися дистилятори заводу, доповнювалися технології виробництва, але смак Джек Деніелс залишився незмінним. Це віскі – чудово, і заслужено вважається найкращим американським алкогольним напоєм в світі.

Основний асортимент Джек Деніелс невеликий і нараховує всього кілька видів віскі:

  • Джек Деніелс 2л, 40%. Класичне віскі з елегантним і насиченим смаком.
  • Jack Daniels Old №7. Найвідоміше віскі Джек Деніелс. Отримало величезну кількість нагород.
  • Джек Деніелс 2л медовий, 35%. М’яке віскі з медовим присмаком, який дуже підходить жінкам.
  • Gentleman Jack, 40%. Віскі подвійної фільтрації з терміном витримки не менше 6 років.
  • Jack Daniels Unaged Rye, 40%. Не витримане, біле віскі.

Існує також кілька лімітованих серій віскі Джек Деніелс, випуск яких був приурочений до певної дати. Наприклад, до 100-річчя від дня народження Френка Сінатри – великого шанувальника віскі Джек Деніелс, якого навіть поховали з пляшкою улюбленого напою.

Вважається, що вживати віскі Джек Деніелс краще до їжі, так як їжа може перешкодити повноцінно оцінити смак напою. Аромат напою найкраще розкривається при температурі 18-21 °. Віскі неодмінно потрібно пити з льодом. Деяким подобається пити його в складі коктейлів з колою і льодом або з яблучним соком. Хоча, яка різниця, як ви вживаєте Джек Деніелс? Головне, щоб це приносило вам задоволення!

Перед покупкою віскі, уважно ознайомтесь з дизайном його пляшки. Пляшку Джек Деніелс практично неможливо підробити. Її горлечко повинно бути не гладким, а граненим, а куточки оригінальної пляшки повинні бути трохи зрізані. Крім того, з чотирьох сторін пляшки повинна бути набитий напис виробника.

Купити віскі Джек Деніелс в нашому інтернет-магазині дуже легко. При цьому ви отримуєте гарантію того, що ваша покупка не буде підробкою. У нашому магазині представлена тільки оригінальна продукція.

Зайшовши на сайт нашого магазину, ви легко можете купити свій улюблений Джек Деніелс і вже через короткий час насолоджуватися чудовим смаком віскі.

error: