Показано один результат

-32%
390.00 грн 265.00 грн
225 грн. от 6 шт.
215 грн. от 12 шт.
Додати у кошик

Віскі Чівас

Компанія Chivas Brothers не потребує представлення. Вона асоціюється з якістю, стабільністю та досконалістю, і має бездоганну репутацію навіть у справжніх шанувальників віскі!

Віскі Чівас Рігал – це елітне, витримане віскі, яке має 40% міцність. Історія віскі Чівас почалася в середині 19 століття, коли брати Чівас, які володіли невеликим магазином в Шотландії, вирішили відкрити компанію з виробництва алкоголю, тому що не могли знайти віскі, яке задовольняє їхні потреби. І їм вдалася їх задумка! У них вийшов напій з м’яким і вишуканим смаком. Навіть особи королівського двору, наприклад, королева Вікторія, із задоволенням вживали віскі Чівас. Згодом, компанія Chivas Brothers навіть стала офіційним постачальником королівського двору. Незабаром, вироблене братами Чівас віскі, швидко завоювало популярність серед жителів як Шотландії, так і всього світу.

Компанія Чівас випускає наступні види віскі:

  • Чівас 2л – купажоване віскі з витримкою мінімум 12 років. Цей напій п’ється в чистому вигляді і чудово поєднується з сигарою.
  • Chivas Regal 18 – купажоване віскі, для створення якого використовуються 18-річні спирти. Цей напій дуже добре поєднується з кавою.
    Chivas Regal 25 – він став першим віскі бренду. Витримка спиртів в цьому віскі становить 25 років.
  • The Chivas Brothers Blend – легке віскі, що складається з купажу 12-річних спиртів.
  • Chivas Regal EXTRA – цей напій є змішанням різного віскі з витримкою від 12 до 15 років в дубових бочках з-під хересу Олоросо.
  • Chivas Regal the Icon – купаж з більш ніж 20 сортів гарного шотландського віскі. Цей напій вважається елітним і розливається в дизайнерські кришталеві графіни.

Віскі Чівас Рігал – гідний представник шотландського віскі. Чівас – це віскі для тих, хто вміє насолоджуватися життям, для тих, хто не боїться пригод і жадає нових відкриттів.

У сучасному світі популярність віскі Чівас Рігал настільки велика, що його постійно підроблюють. Погодьтеся, не дуже приємно віддати чималі гроші за покупку улюбленого напою і отримати при цьому не його! Ось чому так важливо здійснювати подібні покупки в перевірених магазинах.

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент сертифікованого і якісного віскі прямо з Шотландії.

Купити віскі Чівас Рігал в нашому магазині дуже легко. Досить зайти до нас на сайт, зробити правильний вибір і замовити улюблений напій. Ось так просто ви зможете в повній мірі насолодитися чудовим Чівас Рігал!

error: