Всього товарів: 2

-21%

Віскі Блек Лейбл

Велика компанія Diageo, що спеціалізується на світовому виробництві алкогольних напоїв преміум-класу, в нашому інтернет-магазині представлена відомою маркою шотландського скотча Johnnie Walker.

Під цим брендом в рік випускається порядком 130 млн. Пляшок. Вони представляють лінійки такого віскі:

Світова впізнаваність і визнання бренду прийшли з випуском віскі Black Label, яке з’явилося у продажу в 1909 році. За свій неповторний смак і приємний аромат віскі Black Label було удостоєно нагород на міжнародних виставках елітних віскі.

Віскі Johnnie Walker Black Label 12 YO – купажовані віскі, класу De Luxe, багатьом знайоме також під назвою «Чорний пішохід». Однією з особливостей цього скотча (шотландське віскі) є мікс 35 односолодових і 5 зернових сортів віскі, витримка яких перевищує дванадцять років. Комбінування різних видів спирту робить напій багатогранним і з великим спектром смакових якостей, а витримка дарує віскі темний золотисто-медовий колір і маслянисту текстуру. З моменту випуску даного напою, він має незмінну форму пляшки в стилі Johnnie Walker, тому добре пізнаваний для багатьох шанувальників віскі цього бренду.

Смак і аромат напою

У келиху віскі Black Label відкривається свій воістину багатий аромат, з явно відчутними акордами хересу, апельсинової цедри і солодкими нотами сухофруктів. Хоча напій має 40% градусів, в ароматі не можна почути спиртові запахи, а тільки в смаку міцність дає про себе знати легкою терпкістю і зігріваючий ефект. Гармонійний смак напою чітко відтіняється димністю і вершково-карамельної солодкістю.

На нашому сайті ми пропонуємо купити віскі Black Label, яким ви можете насолодитися самі і пригостити ним своїх друзів.

error: