Показано 1 результат

-23%
310.00 грн 240.00 грн
195 грн. від 6 шт.
170 грн. від 12 шт.
165 грн від 18 шт.
160 грн від 24 шт.
155 грн від 30 шт.

Текіла Сауза

Мексиканський агавовий напій славиться своєю різноманітністю, так текіла Сауза – одна з її марок. Це один з перших і найулюбленіший вид текіли серед мексиканців. Еталон якості і смаку на їхню думку. Він славиться м’яким солодкувато-карамельним смаком. Саме йому відведена честь знайомства новачків з великим асортиментом цього елітного напою.

Текіла Сауза – новий рецепт тодішнього напою, який створив дон Сенобіо Сауза. Саме він вніс зміни в виробництво текіли. Став використовувати для виготовлення тільки 100% сік блакитної агави, зміг позбавити напій від надмірного запаху диму, відмовившись від земляних печей. Завдяки дону Сенобіо, жителі США і Європи познайомилися з текілою, він першим налагодив її експорт.

В інтернет-магазині алкоголю ви можете обрати будь-який напій цього бренду. У нас текілу Сауза можливо придбати за доступною ціною. В наявності є різновиди цієї марки. Досвідчені шанувальники незвичайного смаку агави і новачки в цьому напрямку в повній мірі оцінять всі тонкі грані цього напою.
Виды текилы Сауза

Сауза Бланко – напій міцністю 40%, без кольору і витримки, з яскравим смаком агави і перцю. Має цитрусовий аромат і нотки білого перцю;
Сауза Сільвер – не витримана, безбарвна текіла, міцністю 38%. Славиться ароматом зеленого яблука і жасмину з легкими нотами цитрусових і білого перцю. Насичений агавовий смак з перцевим присмаком;
Голд – 40%, витримана рік в бочці з білого дуба з пряно-фруктовим ароматом і відтінком карамелі, золотого відтінку. Їй притаманне зігріваючий післясмак тропічних спецій;
Sauza Conmemorativo – 40% напій, витриманий 4 роки, кольором старого золота. Має м’який, оксамитовий, карамельний смак. У ній вдало поєднуються ноти дуба, родзинок, східних солодощів з ароматом агави.
Sauza Hornitos. Алкогольний напій преміум-класу, з характерним медово-агавовим смаком;
Sauza Tres Generaciones. Текіла міцністю 38%, супер преміум-класу, виготовлена шляхом потрійної дистиляції. Рецепт, розроблений онуком засновника марки Франциско Хав’єром Сауз.

Наш інтернет-магазин пропонує тільки якісні алкогольні напої. З нашою допомогою ви можете оцінити справжню мексиканську текілу. Купивши у нас елітний алкоголь, ви повною мірою насолодитеся його смаком і ароматом. Обов’язково виділіть фаворита серед великої різноманітності видів текіли.

error: