Показано один результат

-21%
330.00 грн 260.00 грн
220 грн. от 6 шт.
215 грн. от 12 шт.
Додати у кошик

Текіла ціна

Справжнім поціновувачам алкогольних напоїв давно прийшлася до смаку текіла. Національний мексиканський напій, створений з соку блакитної агави, заполонив весь світ. Яскравий, незвичайний насичений смак – це її візитна картка.

Текіла – символ Мексики. Це щось більше, ніж просто місцевий напій, це їхня культура і середовище проживання. Уряд країни відстояв ексклюзивне право на виробництво цього напою. Алкоголь виготовлений з блакитної агави, вирощеної на території 5 мексиканських штатів (Халіско, Гуанахуато, Мічоакан, Наяріт і Тамауліпас), має право називатися «текіла», подібно шампанському. Зараз назва «Текіла» є інтелектуальною власністю Мексики.

У нашому інтернет-магазині представлені виключно якісні алкогольні напої. Тут ви можете придбати текілу в тетрапаках за доступною ціною.

Класифікація напою

За кількістю в складі дистиляту з блакитної агави:

  • 100% вміст;
  • Змішане (клас Mixto). У такому напої допускається присутність 1% – 49% тростинного або кукурудзяного дистиляту, наявність барвників і ароматизаторів.

Для витримки використовують бочки з американського дуба. Кмітливі виробники, для досягнення особливих смакових якостей, використовують ємності після коньяку, вина, віскі. Витримка в дерев’яній тарі застосовується тільки на ранньому етапі виробництва для зменшення випаровування. Далі майбутній елітний напій міститься в цистернах з нержавіючої сталі.

Будь-який вид текіли ви можете купити в нашому магазині.

  • Срібна. Алкогольний напій, розлитий в пляшки відразу після перегонки з ароматизаторами і комбінованою сировиною;
  • Золота. Чи не витримана, класу Mixto, що містить не більше 1% ароматизаторів.
  • Біла або платинова. Безбарвний напій з первозданним смаком 100% агавового дистиляту з витримкою не більше 2 місяців. Найбільш улюблений мексиканцями варіант.
  • Відпочивша. Напій власного золотистого кольору з більш м’яким смаком, витриманий від 2 місяців до року.
  • Стара (Аньехо). Витримана 1–3 роки бурштинового кольору з глибоким смаком і розкішним післясмаком.
  • Супер витримана (Екстра Аньехо). Колекційні напої віком понад 3 роки.

Інтернет-магазин елітного алкоголю AlcoPro пропонує купити текілу вподобаного вам сорту. Великий асортимент нашого магазину дозволяє купити в Україні 100% якісну мексиканську текілу. Чекаємо Вас!

error: