Показано 1 результат

-23%
310.00 грн 240.00 грн
195 грн. від 6 шт.
170 грн. від 12 шт.
165 грн від 18 шт.
160 грн від 24 шт.
155 грн від 30 шт.

Текіла ціна

Справжнім поціновувачам алкогольних напоїв давно прийшлася до смаку текіла. Національний мексиканський напій, створений з соку блакитної агави, заполонив весь світ. Яскравий, незвичайний насичений смак – це її візитна картка.

Текіла – символ Мексики. Це щось більше, ніж просто місцевий напій, це їхня культура і середовище проживання. Уряд країни відстояв ексклюзивне право на виробництво цього напою. Алкоголь виготовлений з блакитної агави, вирощеної на території 5 мексиканських штатів (Халіско, Гуанахуато, Мічоакан, Наяріт і Тамауліпас), має право називатися «текіла», подібно шампанському. Зараз назва «Текіла» є інтелектуальною власністю Мексики.

У нашому інтернет-магазині представлені виключно якісні алкогольні напої. Тут ви можете придбати текілу за доступною ціною.
Класифікація напою
За кількістю в складі дистиляту з блакитної агави:

100% вміст;
Змішане (клас Mixto). У такому напої допускається присутність 1% – 49% тростинного або кукурудзяного дистиляту, наявність барвників і ароматизаторів.

Для витримки використовують бочки з американського дуба. Кмітливі виробники, для досягнення особливих смакових якостей, використовують ємності після коньяку, вина, віскі. Витримка в дерев’яній тарі застосовується тільки на ранньому етапі виробництва для зменшення випаровування. Далі майбутній елітний напій міститься в цистернах з нержавіючої сталі.

Будь-який вид текіли ви можете купити в нашому магазині.

Срібна. Алкогольний напій, розлитий в пляшки відразу після перегонки з ароматизаторами і комбінованою сировиною;
Золота. Чи не витримана, класу Mixto, що містить не більше 1% ароматизаторів.
Біла або платинова. Безбарвний напій з первозданним смаком 100% агавового дистиляту з витримкою не більше 2 місяців. Найбільш улюблений мексиканцями варіант.
Відпочивша. Напій власного золотистого кольору з більш м’яким смаком, витриманий від 2 місяців до року.
Стара (Аньехо). Витримана 1–3 роки бурштинового кольору з глибоким смаком і розкішним післясмаком.
Супер витримана (Екстра Аньехо). Колекційні напої віком понад 3 роки.

Інтернет-магазин елітного алкоголю пропонує купити текілу вподобаного вам сорту. Великий асортимент нашого магазину дозволяє купити в Україні 100% якісну мексиканську текілу. Чекаємо Вас!

error: