Показано один результат

Мін. замовлення 500 шт.
255$ - 500 шт.
14,3грн/шт.
Читати далі

Сигарети Прилуки опт

Стародавня індіанська традиція викурювати люльку миру переросла в перекури на робочому місці, або в куріння на дружніх посиденьках. Незважаючи на те, що з’явилася безліч різних видів сигарет, багато наших громадян все ще віддають перевагу старим добрим маркам. Пропонуємо вам сигарети Прилуки оптом і за доступними цінами.

В якому випадку краще купувати велику партію?

Існує кілька випадків, в яких вигідно купувати тютюнові вироби великою партією. По-перше, якщо ви курець зі стажем і кидати не збираєтеся, тоді вам краще всього відразу придбати кілька десятків пачок. Купуючи не для продажу, ви все одно сильно економите, так як зазвичай такий спосіб є набагато дешевшим, ніж купуючи по пачці в день. Плюс так ви будете застраховані від подорожчання цього товару.

По-друге, якщо ви купуєте в будь-якому з регіонів України тютюнові вироби для бізнесу, то вам також вигідно купити сигарети Прилуки оптом, забезпечуючи низьку ціну кожній пачці та як наслідок наступний високий дохід.

Особливості цієї марки сигарет

Відома дана марка вже дуже давно. Спочатку вона проводилася на фабриці в містечку Прилуки, недалеко від Києва, після, коли фабрику викупила фірма British American Tobacco, було вирішено не припиняти виготовлення всім відомих сигарет, міцних, але одночасно з м’яким смаком і компанія продовжила виробництво, але вже на новому обладнанні. Далі технологи трохи удосконалили марку, змішавши в ній кілька видів тютюну, що тільки поліпшило її якості і додало їй популярності від покупців.

Чому найкраще купувати у нас?

Є кілька причин, чому ми рекомендуємо купувати тютюнові вироби цієї марки на нашому сайті. У нас ви можете замовити партію будь-якого обсягу від декількох пачок, до сотень або тисяч одиниць товару. До того ж тільки у нас сигарети Прилуки оптом дешево і гарантовано зі швидкою і якісної доставкою до адресата. Наш прайс – лист дуже зручний і простий, ви можете вивчити його на нашому сайті. До переваг замовлення також слід віднести кілька видів доставки і оплати, які ми практикуємо в нашому інтернет-магазині.

І в який город нашої країни не потрібно було доставляти тютюнові вироби, ми можемо це здійснити. Одеса, Дніпро, Харків – неважливо, де ви живете або де знаходиться ваш бізнес. Просто заходите на сайт, робіть замовлення, і ми його надішлемо в самий найближчий час.

error: