Всього товарів: 5

Мін. замовлення 500 шт.
Мін. замовлення 500 шт.
Мін. замовлення 500 шт.
Мін. замовлення 500 шт.

Сигарети Marvel опт

На сьогоднішній день самим поширеними і популярними тютюновими виробами серед великої кількості споживачів є сигарети. У нашому спеціалізованому інтернет-магазині «АLCO-Pro» кожен бажаючий може дешево придбати сигарети Marvel оптом великими і дрібними партіями. Ми піклуємося про свою репутацію і зацікавлені в постійних покупців, тому співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками тютюнової продукції. Це гарантує клієнтам високу якість товару, відсутність підробок, продаж здійснюється на взаємовигідних умовах.

Представлені на вітчизняному ринку сигарети Марвел, що випускаються Львівським тютюновим заводом, здатні задовольнити смаки навіть найвибагливіших клієнтів. У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо придбати продукцію, що володіє традиційним смаком, а також сигарети з ментолом або легкими фруктовими ароматами (полуничним, вишневим, ванільним). Дані тютюнові вироби користуються підвищеним попитом серед жіночої статі.
Наш асортимент, переваги продукції
Якщо ви вирішили купити сигарети Marvel оптом, компанія «АLCO-Pro» пропонує ознайомитися з запропонованим асортиментом. Всі вони відрізняються не тільки розмірами, смаковими характеристиками, але і вмістом нікотину. За міцностю вироби підрозділяються на:

  • Міцні (упаковка чорна або червона).
  • Легкі (продаються в синіх пачках).
  • Надлегкі (мають сіру або сріблясту упаковку).
  • Екстралегкі. Для цих сигарет виробники вибрали білу упаковку.

Кожна пачка, крім різних відтінків, містить різноманітні елементи дизайну, що робить її оригінальною. Варто відзначити, що продукція даної торгової марки має істотні переваги.

  1. Використання якісної сировини. Для сигарет застосовується суміш з тютюнового листя, яка готується спеціальним способом.
    Здійснення ретельного контролю на всьому протязі виробничого процесу.
  2. Для того, щоб купити сигарети Marvel оптом дешево високої якості, необхідно зробити замовлення на сайті нашої компанії. Детально ознайомитися з продукцією та цінами можна в прайсі. Кожна позиція має фотографію і повний опис.

Замовити тютюнову продукцію на сайті нашого інтернет-магазину можуть жителі Одеси, Харкова, Києва, Дніпра, а також інших міст України. Співпраця з нами буде здійснюватися на взаємовигідних умовах і гарантує придбання тільки оригінальної продукції, низькі ціни, оперативну доставку.

error: