Всього товарів: 3

Мін. замовлення 500 шт.
Мін. замовлення 500 шт.
480$ - 500 шт.
26,4грн/шт.
Читати далі
Мін. замовлення 500 шт.

Сигарети Marlboro оптом

Marlboro – сигарети мужніх і брутальних чоловіків

Мальборо – це всім відома марка сигарет, яка була заснована в далекому 1924 році. З тих пір вони стали законодавцем якості і престижу в цьому напрямку. Сигарети marlboro оптом ви можете придбати в нашому інтернет магазині. Ми закуповуємо все тютюнові вироби безпосередньо від виробника і гарантуємо якість.

Marlboro – це самий добірний тютюн і якісний фільтр, що захищає легені від смол. Цей бренд перевірений часом. Саме тому Мальборо купують ті, хто звик до всього якісному та надійному. А ми – можемо гарантувати автентичність реалізованої продукції.

Даний бренд один з найпопулярніших в світі завдяки спонсорування гонок Формули 1. Цей факт дозволяє робити великі продажі за рахунок впізнаваності сигарет. Тому замовляйте сигарети оптом, і ви отримаєте їх більш дешевше у нас.

Якщо вас цікавить весь асортимент нашої тютюнової продукції, то ми надамо вам прайс. У ньому ви знайдете все розцінки на позиції нашого інтернет магазину. Вся продукція відпускається як окремими блоками, так і великими ящиками. Ви можете вибрати для себе будь-який обсяг.

Ця компанія довгий час працювала над вдосконаленням своєї продукції. Вони одні з перших почали використовувати фільтр для сигарет. В якості фільтруючого речовини використовуються спеціальні полімерні волокна. Вони затримують важкі домішки, які містяться в димі. Таким чином курці отримують очищений дим в якому є тільки органічні речовини. Купити такі сигарети для вашого бізнесу – це запорука хороших продажів, так як цей бренд не потребує реклами. Всі справжні цінителі якісних сигарет знають цю марку давно.

Найпопулярнішим в світі видом сигарет цього бренду, є Мальборо Голд, Медіум і Сільва. Їх ви можете придбати у нас за хорошою ціною. Вони займають лідируючі позиції з продажу. Але в нашій країні любителі покурити часто замовляють і Crisp Mint, Ultra Lights і інші. Всі вони відрізняються рівнем вмісту смоли в одній сигареті. Також є спеціальні смакові варіанти для тих, хто любить вишукані смакові властивості диму. Це може бути ментол.

Купити цигарки marlboro оптом ви можете в нашому інтернет магазині. Телефонуйте за контактними номерами на сайті і менеджери допоможуть вам зробити замовлення. Ми працюємо по всіх великих містах України, серед яких, Київ, Одеса, Харків, Дніпро та інші.

error: