Всього товарів: 9

Мін. замовлення 500 шт.
Мін. замовлення 500 шт.
360$ - 500 шт.
20.88грн/шт.
Мін. замовлення 500 шт.
360$ - 500 шт.
20.88грн/шт.
Мін. замовлення 500 шт.
340$ - 500 шт.
19.7грн/шт.
Мін. замовлення 500 шт.
340$ - 500 шт.
19.7грн/шт.
Мін. замовлення 500 шт.
400$ - 500 шт.
23.2грн/шт.
Мін. замовлення 500 шт.
355$ - 500 шт.
20.6грн/шт.
Мін. замовлення 500 шт.
Мін. замовлення 500 шт.
380$ - 500 шт.
21.7грн/шт.

Сигарети Compliment опт

Інтернет-магазин «АLCO-Pro» займається реалізацією популярних і поширених тютюнових виробів. У нас можна придбати сигарети Compliment оптом великими або дрібними партіями, формату slims або super slims.

Їх виробником є ТОВ «Балтійська фабрика», розташована в російському місті Калінінграді. Вона відноситься до найбільших компаній-виробників, випускаючи в рік близько 13 млрд сигарет. Оскільки завзятими шанувальниками куріння є не тільки чоловіки, але і представниці прекрасної статі, «Комплімент», як видно з назви, вважають за краще в переважній більшості саме жінки.

Елегантний дизайн упаковки підкреслює стиль і оригінальність, а насичений яскравий смак сигарет виділяє дану торговельну марку серед інших. Крім цього, купити сигарети Compliment оптом на сайті нашої компанії можна за прийнятною вартістю. Низька ціна при високій якості є відмінною рисою даних тютюнових виробів.

Продуктова лінійка

На сьогоднішній день споживачі мають можливість придбати сигарети Compliment дешево наступних різновидів, які відрізняються розміром, кількістю вмісту смол та нікотину. У нас можна замовити:

  • Слімс 1.
  • Слімс 3.
  • Слімс 5.
  • Супер Слімс 1.
  • Супер Слімс 3.
  • Супер Слімс 5.
  • Комплімент 1 Компакт.
  • Комплімент 5 Компакт.

Всі види відповідають прийнятим стандартам якості. Трьох основних форм «Комплімент» відповідають три види фільтрів. Вони ретельно очищають дим від шкідливих речовин і канцерогенів, перешкоджають попаданню тютюну в ротову порожнину.

Головною перевагою співпраці з нашою компанією є те, що в «АLCO-Pro» можна купити будь-які сигарети Compliment оптом дешево. Оскільки ми піклуємося про свою репутацію, а також зацікавлені в постійних покупців, ми займаємося продажем тільки високоякісної продукції, захищеної від підробок. Нашими партнерами виступають тільки надійні, перевірені постачальники.

Кожна позиція, розміщена на сторінках прайса, має фотографію для візуального ознайомлення, містить докладний опис характеристик, що дозволяє клієнтам перед покупкою детально вивчити товар.

Тютюнову продукцію нашого інтернет-магазину можна замовити в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі або інших населених пунктах України. Ми пропонуємо вигідні умови оплати, оперативну доставку оригінальних сигарет в будь-який населений пункт.

error: