Показано один результат

Мін. замовлення 500 шт.
250$ - 500 шт.
14грн/шт.
Читати далі

Сигарети Golden Deer опт

Інтернет-магазин «АLCO-Pro» займається продажем якісних тютюнових виробів в асортименті, оскільки ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками. У нас можна купити сигарети Голден Дір оптом, які не користуються широкою популярністю в нашій країні. Але ті нечисленні шанувальники, які оцінили якість і віддає перевагу курити саме їх, без проблем придбають дані тютюнові вироби в нашому магазині за прийнятною ціною.

Головною відмінною рисою Голден Дір є оригінальна пачка, яка досить примітна. Велика кількість споживачів також відзначили високу якість сигарет при їх відносно дешевою вартості, що забезпечується завдяки використанню відмінного паперу, хорошого фільтру і непоганого тютюну.

З огляду на той факт, що стоять такі сигарети недорого, вони практично не мають підробок, тому якщо ви вирішили купити сигарети Голден Дір оптом в нашому інтернет-магазині, можете бути впевнені в автентичності та високій якості тютюнової продукції даної марки. Виробляються вони величезними партіями на тютюнових заводах, розташованих в країнах СНД.

В якості сировини для Golden deer використовується не низькосортний тютюн, який вирощується на заводах-виробниках, а якісний, що поставляється з Америки. Випускаються вони тільки одного різновиду, але, тим не менш, продаються у великих кількостях, оскільки споживачі в захваті від якості і вартості цих сигарет.

Жителі Києва, Харків, Дніпра, Одеси та інших населених пунктів України мають можливість замовити ці сигарети на сайті нашої компанії.
Особливості Голден Дір
Крім того, що для виготовлення використовується високоякісний тютюн, вони мають ряд інших особливостей.

  1. Сигарети мають міцність середньої тяжкості.
  2. М’який смак.
  3. Приємний дим.
  4. Відсутність неприємного запаху і присмаку.
  5. Для виготовлення використовується тютюн декількох сортів.

Щоб під час куріння дим очищався від канцерогенів і інших шкідливих речовин, виробники використовують фільтр, такий же, як і в дорогих позиціях. Крім цього, його основним завданням є запобігання потрапляння тютюну в порожнину рота.

Більшість споживачів вважають за краще Golden deer дорогим Мальборо або Парламенту. Ми пропонуємо любителям якісних тютюнових виробів придбати сигарети Голден Дір оптом дешево дрібними або великими партіями. На сайті інтернет-магазину можна більш детально ознайомитися з прайсом, умовами доставки та оплати товару.

error: