Всього товарів: 2

Мін. замовлення 500 шт.
Мін. замовлення 500 шт.
420$ - 500 шт.
23.9грн/шт.
Читати далі

Cигарети Jin Ling опт

Країною-виробником тютюнових виробів цієї марки є Україна (Львівська тютюнова фабрика), Росія (Балтійський тютюновий завод) і Румунія. Придбати сигарети Jin Ling оптом звичайні з фільтром або тонкі суперлегені можна в інтернет-магазині «АLCO-Pro». Ми займаємося продажем як великих, так і дрібних партій продукції. Вони набули широкої популярності в таких європейських країнах як Німеччина, Голландія, Швеція та інших завдяки невисокій ціні і відмінній якості.

Сигарети даної торгової марки мають приємними смаковими якостями без сторонніх домішок, м’яким післясмаком. Цього вдалося досягти завдяки тому, що виробники використовують в якості сировини кілька різновидів тютюну.

  1. Сигарільний. Він робить сигарети більш міцними, але при цьому куріння буде приємним, також покращує процес горіння.
  2. Сигарний. Надає оригінальні смакові якості, продукція стає більш ароматною, тому якщо ви вирішили купити сигарети Jin Ling оптом, робіть замовлення на сайті нашого інтернет-магазину.
  3. Люльковий. Його основне призначення – надання тютюнової суміші певної консистенції, яка не розсипається.

Незважаючи на те, що тютюнова продукція даної торгової марки досить міцна (вміст нікотину в одному виробі 0, 6 мг, смоли – 0,8 мг), більшість споживачів відзначають легкість процесу куріння, відсутність неприємного запаху.

Дизайн упаковки віддалено нагадує пачку сигарет «Кемел». Виконана вона у золотому кольорі, але на Джин Лінг замість верблюда нанесено зображення гірського козла.

Наші переваги

Співпрацюючи з інтернет-магазином «АLCO-Pro», клієнти куплять сигарети Jin Ling оптом дешево, заощадивши при цьому гроші і час, а також скористаються низку переваг, до яких відносяться:

  • Продукція фабричного виробництва високої якості.
  • Гарантія придбання оригінального товару.
  • Оперативна доставка.
  • Професійна консультація фахівців компанії.
  • Мінімальні ціни, інше.

Для детального ознайомлення з цими сигаретами, заходите на сайт нашого інтернет-магазину, де в прайсі розміщена фотографія виробу і докладний опис його характеристик.

Замовити тютюнову продукцію Джин Лінг можуть жителі Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, інших міст України. Наша компанія співпрацює тільки з надійними, перевіреними постачальниками, тому споживачі гарантовано отримають дешево оригінальні сигарети Джин Лінг.

error: