Показано один результат

Мін. замовлення 750 шт.

Сигарети Astru опт

Одними з найбільш поширених і популярних серед величезної кількості курців, є сигарети Astru, оптом які можна купити дешево в нашому інтернет-магазині «АLCO-Pro».

Вартість даної продукції залежить від виробника, якості використовуваної сировини, популярності торгової марки та інших факторів. Ми займаємося продажем сигарет вітчизняних і зарубіжних виробників і пропонуємо клієнтам високоякісну продукцію за мінімальною вартістю дрібними або великими партіями.

За часів колишнього Радянського Союзу дана торгова марка користувалася величезною популярністю (ці сигарети воліли курити навіть високопоставлені чиновники) завдяки високій якості сировини.

В даний час купити сигарети Astru оптом за низькою ціною пропонує наш інтернет-магазин. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними, надійними постачальниками тютюнової продукції, тому що дбаємо про свою репутацію і зацікавлені в постійних покупців. Завдяки цьому клієнти гарантовано отримують тільки оригінальний товар.

Характеристики Astru

Виробниками сигарет Астра є Молдова, Росія, Україна і навіть Грузія. Якість сигарет і сьогодні відмінне. Для їх виготовлення застосовується ретельно підібрана і оброблена суміш, що складається з більш ніж 80-ти найменувань тютюну (першого, другого і третього сортів). Вироби, як і раніше, мають овальну або круглу форму, дизайн пачки з тих часів практично не змінився, але молдавські виробники випускають продукцію в твердих пачках прямокутної форми. Довжина сигарети варіюється від 8 до 10 сантиметрів.

За рахунок комбінування величезної кількості сортів, сигарети «Астра» мають ряд особливостей:

  • Мають насичений, багатий смак.
  • Володіють необхідною міцністю.
  • Під час куріння чутно потріскування, що говорить про гарне просушування сировини.
  • Приємний, трохи з гіркуватістю, аромат.

Крім цього, продукцію даної торгової марки відрізняє сизуватий, білий густий дим, а також в них відсутні хімічні добавки.

Сьогодні шанувальники даної продукції можуть придбати сигарети Astru оптом дешево як з фільтром, так і без нього. Для цього необхідно зробити замовлення на сайті нашого інтернет-магазину.

Для детального ознайомлення з сигаретами даної торгової марки заходите на сайт «АLCO-Pro». У прайсі розміщені фотографії і докладний опис характеристик товару. Замовити їх можуть жителі Харкова, Одеси, Києва, Дніпра та інших населених пунктів України. Ми гарантуємо оперативну доставку.

error: