Відображається 1-18 з 68 результатів

Сигарети опт
Наш інтернет-магазин «АLCO-Pro» пропонує клієнтам сигарети оптом від відомих торгових марок за низькими цінами. Ми займаємося продажем тютюнових виробів тільки високої якості, що є одним з основних переваг нашої компанії.

Вартість сигарет залежить від виробника, якості тютюну, популярності бренду, кількості одиниць та інших факторів, що впливають на ціну. Ми дбаємо про репутацію компанії, тому працюємо тільки з перевіреними виробниками тютюнової продукції. Замовити продукцію клієнти можуть оптом, великими і дрібними партіями.
Асортимент магазину
Ми співпрацюємо з великою кількістю клієнтів, тому асортимент в нашому інтернет-магазині досить різноманітний, що дозволяє задовольняти смаки численних споживачів. У нас кожен бажаючий може купити сигарети оптом дрібним або великим, таких популярних позицій як:

Голден Дір (Golden deer). Головною відмінною рисою цих сигарет є їх висока якість і дешева вартість. Виробляються вони великими партіями на тютюнових заводах в різних країнах СНД. В якості сировини для їх виготовлення використовується привезений тютюн з Америки. Крім цього, зроблені вони з хорошою паперу і мають фільтр як в дорогих сигаретах.
Марвел (Marvel). Виготовляються на Львівській тютюновій фабриці. У лінійці сигарет «Марвел» дуже багато позицій з різними смаками і міцністю. Для відмінності сигарет виробники створили упаковки різних кольорів, які також відрізняються елементами дизайну.
Також у нас можна купити сигарети оптом дешево Комплімент (Compliment), виробником яких є ТОВ «Балтійська фабрика». Це якісні сигарети з фільтром різної міцності і смаків, що мають оригінальну упаковку.
Джин Лінг (Jin Ling). Величезною популярністю ці сигарети користуються в Німеччині, Голландії та інших європейських країнах через їх недорогу вартість і відмінну якість. Виробляються на тютюнових заводах України, Росії, Румунії з різних сортів тютюну. Ознайомитися з пропонованими різновидами можна, подивившись прайс.
Астра (Astru). Користувалися величезною популярністю в часи СРСР, але й сьогодні численні курці віддають перевагу саме цим сигаретам, які виробляються на тютюнових заводах по всій території СНД. Їх відмінною рисою є висока якість і недорога вартість.

Тютюнову продукцію нашого інтернет-магазину «АLCO-Pro» можуть купити жителі Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, а також інших міст України. Ми пропонуємо не тільки оригінальний товар, але і кращі ціни.

error: