Показано 1 результат

Ром Бакарді

З плином часу «піратський» напій піддавався різним рецептурним експериментам. Поступово з «необтесаного», дешевого, різкого алкогольного напою ром перетворився в благородний алкоголь. Ром Бакарді з логотипом кажана на пляшці – сама впізнанна марка в усьому світі. Існує понад півтора століття і має багато різновидів.

В інтернет-магазині елітного алкоголю представлені кілька видів бренду Бакарді, ром найвищої якості повністю розкриє вам всі свої тонкощі. Тут зібрані і представлені найбільш популярні види рому Бакарді, по абсолютно демократичній ціні.

Види цієї продукції:

Білий Бакарді. Це алкогольний напій без витримки і кольору, призначений для коктейлів.
Золотий (бурштиновий). З коротким терміном витримки, має природний колір від світло-золотого до насиченого бурштинового.
Чорний. Темний, з тривалою витримкою напій, з яскравим смаком і ароматом.

Різновиди рому Бакарді:

Carta Blanca – класичний, витриманий 18 місяців варіант. Абсолютно прозорий напій міцністю 40%. Його букет складається з фруктових, мигдальних, ванільних нот. Ідеальна основа для коктейлів.
Superior – білий сорт, міцністю 44,5%, з насиченими смаковими якостями.
Carta Oro – золотий вид. Міцністю 40%, вдало поєднує аромати ванілі, дуба, ірисок, з приємним коротким післясмаком. Основні ноти букета: абрикосові, сливові, ванільні. П’ється розведеним з колою, лимонним соком або кокосовим молоком.
Carta Negra – класичний темний ром. Витриманий 4 роки, насиченого бурштинового кольору з міцними дерев’яними нотами. Вживається чистим, охолодженим 180 – 200.
OakHeart – темний вид рому, міцністю 35%. Відрізняється дуже складним букетом, основний акцент – медові і ванільні ноти з кленовим сиропом. П’ється чистим або з льодом.
Gran Reserva – витриманий, темний ром, міцністю 35%. Поєднує аромат кориці, гвоздики, цитрусів. Має велику кількість фруктових відтінків з багатим післясмаком. Вживається чистим для дижестива.
Castillo Spiced Rum – золотий пряний вид рому з 35% міцністю і річної витримкою. Основні ноти: ананас, карамель і ваніль. П’ється чистим або в складі коктейлів.
Ром Bacardi 151 – найміцніший вид рому – 75,5%, з нотами дуба і ванілі. Відмінний варіант для коктейлів.

У нас вы сможете выбрать нужный вариант полюбившегося алкогольного напитка.

error: