Показано один результат

-20%

Коньяк St Remy в Україні

Коньяк St-Remy – автентична французька класика в світі алкогольних напоїв, яка має тисячі шанувальників з усього світу. Долучитися до їх числа ви можете прямо зараз, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції.

Коньяк St-Remy був створений в 19 столітті підприємцем Полем-Емілем Ремі Мартаном II і відразу завоював серця вишуканих французьких критиків. Цей напій виготовляється тільки з винограду, вирощеного на виноградниках в Бургундії, Шампані, Бордо і Божоле. Настоюється коньяк в спеціально оброблених дубових бочках, які насичують його унікальним ароматом і смаком.

Рівно через 100 років після заснування бренду, майстер льоху Мартін Пейн, що присвятила себе St-Remy, розробила новий напій — коньяк St-Remy 2л XO. Цей елітний алкоголь став одним з найбільш продаваних у світі за останні десятиліття. Він поєднує в собі свіжий, збалансований деревний аромат і унікальний м’який смак з нотами червоних ягід і ванілі. Насолоджуватися цим напоєм потрібно в якості дижестива або в складі різних коктейлів.

У нашому інтернет-магазині доступні ціни на елітний алкоголь потішать будь-якого покупця, а хороший сервіс і якісне обслуговування зроблять покупку приємним моментом вашого дня.

error: