Показано один результат

-19%
270.00 грн 220.00 грн
200 грн. от 6 шт.
195 грн. от 12 шт.
Додати у кошик

Коньяк Metaxa в Україні

Греція – сонячна країна, оточена морями, з багатовіковою історією, одна з найбільш таємничих і інтригуючих в світі. І саме тут був створений унікальний коньяк Metaxa, який завоював мільйони прихильників по всьому світу. Купити коньяк Metaxa ви можете в нашому інтернет-магазині, і він стане приємним приводом зібрати за столом найближчих друзів.

Покровителем вина і винограду був бог Діоніс. У греків було особливе ставлення до алкоголю, вони усвідомлено і з розумом підійшли до створення алкогольних напоїв. Виноградниками займалися кращі майстри цієї справи і вони домоглися того, що білі сорти винограду, які використовуються для виготовлення коньяку, не боялися шкідників і мали приголомшливі органолептичні властивості. Таке дбайливе і відповідальне ставлення залишається і до сьогоднішнього дня.

Коньяк Метакса 2 літри – найвідоміший грецький алкогольний напій. Він виготовляється тільки в Греції, і його рецептура засекречена і дуже складна.

Творцем цього напою можна вважати грека Спіроса Метаксіса. Всі члени його сім’ї були рибалками, але йому це заняття не приносило задоволення. Тоді він вирішив переїхати з рідного міста, влаштуватися в затишному містечку з м’яким і теплим кліматом і зайнятися виготовленням міцних спиртних напоїв. Пройшов не один рік, поки була створена унікальна рецептура коньяку Metaxa, яка збереглася і до сьогодні.

Особливою гордістю цього бренду є напій з позначкою AEN. Це найдорожчий і відомий коньяк Metaxa, адже його вік перевищує 100 років.

Незабаром після того, як Metaxa став популярним в Греції, його слава пішла далі, і ним зацікавилися торговці з США. Так грецький коньяк Metaxa знайшов визнання і шанувальників по всьому світу.

Відомо, що для виготовлення цього коньяку використовують білий виноград трьох різних за смаковими особливостями сортів. Також до винограду додають чорну смородину. Настоюють його в дубових бочках, привезених з Італії. Цю методику вигадав Спірос Метаксіс, перепробувавши не одне поєднання винограду.
Смакові відтінки коньяку Metaxa надихають і не залишають байдужим найдосвідченіших шанувальників
Коньяк Metaxa має насичений темно бурштиновий колір. М’які ноти винограду, родзинок, деревини з перших ковтків вражають смакові рецептори. Вживають цей напій в охолодженому вигляді або в складі коктейлю.

Якщо вам вже захотілося спробувати цей дивовижний алкогольний напій, не варто зволікати – замовляйте його у нас в інтернет-магазині. Ціна на Коньяк Metaxa відповідає його якості, ви не пошкодуєте про покупку.

error: