Всього товарів: 2

-19%
270.00 грн 220.00 грн
200 грн. от 6 шт.
195 грн. от 12 шт.
Додати у кошик

Коньяк Квінт

Молдавський коньяк Kvint давно завоював визнання шанувальників цього напою по всьому світу. Бренд з більш ніж сторічною історією дбайливо зберігає традиції і в той же час йде в ногу з часом, постачаючи свою високоякісну продукцію в різні куточки світу. Купити коньяк Квінт 2 літри ви можете в нашому інтернет-магазині алкогольних напоїв.

Компанія Kvint займається виготовленням широкого спектру алкогольної продукції, але особливу частину займають вироби з виноградної сировини – вино, коньяк і бренді. У їх виробництві використовують старовинні традиції і методики, вдосконалені сучасними технологіями, що дозволяє досягти неперевершеного смаку і аромату.

Що робить коньяк Kvint унікальним?

Сумарна площа виноградників компанії Kvint становить приблизно 2000 га. Вони розташовані в приємному мікрокліматі, захищені від вітрів з усіх боків. Унікальний склад грунту, збагачений мікроелементами і мінералами, сприяє отриманню хорошого врожаю з року в рік. Після збору врожаю необхідно підготувати виноград – помити, відокремити гілку і тільки після цього він готовий до подрібнення і бродіння.

Мінімальна витримка коньяку Kvint – 3 роки. За цей час відбувається магія перетворення білого винограду в вишуканий, благородний напій. Технологи приділяють особливу увагу якості і матеріалу бочок, в яких коньяк проведе не один рік. Перевагу віддають висококласним дубовим бочкам з серцевини 80-річних дерев. Також мають значення вологість і температура в приміщенні з бочками, щоденний догляд і регулярні перевірки.

Заключним етапом є купажування – змішування в певних пропорціях різних видів коньячних спиртів з різним терміном витримки. Саме під час цього процесу можна досягти необхідного поєднання м’якості смаку і насиченості аромату.

Одним з найвідоміших молдавських коньяків Kvint є DIVIN X.O. з десятирічною витримкою. Завдяки багатству смаку і запаху, м’якості і ніжності, він завоював безліч нагород по всьому світу. Гарний бурштиновий колір, насичений аромат і приголомшливий смак роблять цей напій незабутнім і унікальним. Елегантно оформлена пляшка з гербом компанії стане прикрасою будь-якого столу.

Коньяк Квінт шоколадний – це вибір шанувальників гарного смаку і насиченого аромату. У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір продукції цього бренду. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом і дбаємо про якість наданих послуг.

error: