Показано 1 результат

-20%
270.00 грн 215.00 грн
195 грн. от 6 шт.
185 грн. от 12 шт.
Додати у кошик

Коньяк Курвуазьє

«Коньяк – лікер богів» – стверджував Віктор Гюго, і цей вислів, як не можна краще підходить до знаменитого французького коньяку Курвуазьє, який сміливо можна назвати справжнім надбанням французької столиці.

Французи вважають, що запах Франції – це духи Шанель, а ось смак Франції – це, без сумніву, чудовий коньяк Курвуазьє!

Чимало легенд пов’язано з цим коньяком. Вважається, що Курвуазьє був улюбленим напоєм Наполеона Бонапарта і саме його він узяв з собою, відправляючись на острів Святої Єлени. Кажуть, що Наполеон пригощав цим коньяком англійців, які охороняли його на острові, а ті, оцінивши чудовий смак напою, одразу ж назвали його коньяком Наполеона. Можливо, саме тому, на пляшках Курвуазьє використовуються етикетки з обрисами фігури знаменитого французького полководця, а заводом Курвуазьє запатентований напис Le Cognac de Napoleon.

Правда це чи ні, ми можемо тільки здогадуватися! А ось, що дійсно відомо про коньяк Курвуазьє 2л, так це те, що його дуже любив інший імператор – Наполеон III. І саме він присвоїв коньячному дому Курвуазьє офіційний статус постачальника імператорського палацу, чим може похвалитися далеко не кожен виробник алкогольних напоїв.

Історія коньячного будинку Курвуазьє налічує вже понад 200 років. Чимало легенд про Курвуазьє виникло за цей час. У коньячного будинку змінювалися власники, керівники та шанувальники. І лише назва бренду і його високий статус залишаються незмінними донині!

Сьогодні, коньячний будинок Курвуазьє входить в п’ятірку лідерів на ринку виробників коньяків.

Лінійка продукції Курвуазьє складається з наступних видів коньяків:

  • VS;
  • VSOP;
  • XO;
  • коньяк Napoleon (особливий вид коньяку Курвуазьє).

Витримка спиртів, які входять до складу Курвуазьє становить 5-8 років. Але існують і елітні колекції коньяків Курвуазьє, з терміном витримки від 70 до 200 років.

Французькі коньяки Курвуазьє мають витончений смак і приємний аромат, завдяки чому п’ються дуже легко і відмінно підійдуть як початкуючим шанувальникам коньяку, так і справжнім поціновувачам цього напою.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити коньяк Курвуазьє різної витримки, різних колекцій і обсягів.

Звернувшись в наш інтернет-магазин, ви в найкоротші терміни отримаєте маленький шматочок Франції прямо у себе вдома. Потіште себе розкішним подарунком за прийнятною ціною!

error: