Показано один результат

-19%
265.00 грн 215.00 грн
195 грн. от 6 шт.
190 грн. от 12 шт.
Додати у кошик

Коньяк Аттікус

У чому секрет гарного вечора? Компанія приємних людей, душевні розмови і звичайно пляшка елітного коньяку Attikus. Купуючи коньяк Attikus в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в його якості і насолоджуватися воістину хорошим напоєм з цікавою історією.

Греція – одна з країн, в якій люди усвідомлено підійшли до виробництва алкогольних напоїв. Греки помітили, що в перезрілих фруктах і ягодах був присутній алкоголь і навчилися культивувати виноград для подальшого його перетворення в вино. Минуло не одне століття, поки в виноградниках Греції не виросли сотні кращих сортів винограду, з яких і зроблений коньяк Attikus. Для виготовлення цього напою вибрали білі пізні сорти винограду. Важливо пам’ятати, що досвідчені майстри оцінюють якість і ступінь зрілості винограду перед збором врожаю. Перевірка проводиться на кожному етапі виготовлення коньяку, що дає гарантію того, що вся продукція цього року буде мати високі показники по всіх параметрах. Після вичавлювання виноградної сировини розпочинають двоступеневу дистиляцію.

Грецький коньяк Аттіку 2л витриманий в дубових бочках не менше 3-х років. Така тривалість вкрай необхідна, адже в цей період коньяк набуває унікальний аромат і смак. На це впливає матеріал, з якого виготовлені бочки. Перевагу віддають дубу, саме в таких бочках найбільша кількість летючих кислот і масел, дубильних речовин і аргініну. Вони надають коньяку насичений бурштиновий колір і приємний, м’який смак.

Який на смак коньяк Attikus?

Якщо ви ще не куштували цей коньяк, поспішіть зробити це негайно. Адже Attikus поєднує в собі кращі аромати і смаки Греції. Колір цього напою класичний, з золотистим бурштиновим відтінком. Смак коньяку Attikus досить специфічний. Він солодкий, з насиченими квітковими і фруктовими нотами. У композиції цього алкогольного напою є жасмин, троянда і аніс. Також в післясмаку можна вловити тонкі трав’яні відтінки. Спробувавши його хоча б один раз в житті, ви назавжди запам’ятаєте цей яскравий і м’який смак. Пляшка коньяку привертає увагу своєю вишуканою довгастої формою.

Ціна на коньяк Attikus відповідає якості. Не варто забувати, що в нашому інтернет-магазині представлені тільки сертифіковані алкогольні напої найкращої якості.

error: