Показано 1 результат

Коньяк Арагвелі

Грузія – країна сонця і гостинності. А там, де є гостинність – там завжди є відмінний коньяк!

Коньяк Арагвелі – це напій з кавказьким характером. Вироблений в Тбілісі, в самому серці Грузії, коньяк Арагвелі отримав свою назву, по-перше, на честь знаменитої річки Арагві – притоки Кури, а по-друге, в пам’ять про легендарний подвиг арагвійцев, які ціною свого життя, захистили територію сучасного Тбілісі від домагань орди перського хана.

Чудовий смак і вишукані нотки коньяків Арагвелі пояснюються тим, що Грузії притаманні кліматичні умови, що ідеально підходять для виноробства. А різноманіття сортів грузинського винограду, надає коньякам Арагвелі неповторний аромат і відмінну якість.

Лінійка коньяків Арагвелі представлена наступними позиціями:

3 роки;
5 років;
6 років;
8 років;

Кожен з цих коньяків має свої особливості і відрізняється чудовим букетом, ароматом і смаком. Але всім цим коньякам властива висока якість і відмінний смак, який відчують як справжні шанувальники цього напою, так і просто прихильники коньяку.

У нашому інтернет-магазині представлена вся лінійка коньяків Арагвелі. Замовивши коньяк Арагвелі у нас, ви отримаєте справжнє задоволення від прекрасного напою і зможете відчути гідність і честь арагвійцев, які передає цей коньяк!

error: