Всього товарів: 2

Горілка Єльцин

Горілка належить до категорії найчистіших алкогольних напоїв з усіх існуючих. Для її приготування виробники використовують ректифікат (очищений до дев’яноста восьми відсотків спирт) і природну воду. У країнах Європейського союзу прийнятий показник міцності горілки становить не нижче 37,5 відсотків. На пострадянському просторі цей показник відповідає не менше 40 відсоткам.

На сьогоднішній день високою якістю володіють алкогольні напої преміум-класу, до яких належить горілка Єльцин 3 літри. Даний елітний напій виробляється на території Франції, хоча у багатьох асоціюється з Російською Федерацією і її першим президентом. У всій Європі ця горілка завоювала велику популярність завдяки кристально чистим і м’яким смаковими характеристиками, які поліпшуються при попередньому її охолодженні.

Горілка «Єльцин» відрізняється від звичайної горілки низьким градусом міцності, і її показник відповідає встановленому стандарту на території Євросоюзу – 37,5%. Дана алкогольна продукція позиціонується виробниками як преміальна. Основними ознаками елітарності напою вважаються:

 • Прекрасні смакові характеристики.
 • Висока якість алкогольного напою.
 • Дизайн пакування.

В основі виготовлення горілки «Єльцин» знаходяться унікальні рецепти. Для цього виробники використовують воду кришталевої чистоти з джерел, що знаходяться на території національного заповідника. Спирт виробляється з добірних сортів французької пшениці.

Одним з важливих чинників, що говорять про високу якість продукції, є п’ятиступінчасте очищення міцного напою. Для цього застосовуються природні фільтри з вапняку і активованого березового вугілля. Також під час виготовлення горілки «Єльцин» застосовується запозичений технологічний метод, який використовується при виробництві коньяку – після купажування проводиться витримка алкогольного напою.

В якості тари для горілки «Єльцин» застосовуються як скляні пляшки об’ємом 0,5 або 1 літр, так і упаковки тетрапак, об’ємом 3 літри.

Різновиди горілки «Єльцин»

На сьогоднішній день виробниками горілки «Єльцин» були представлені наступні її види:

 • Jelzin Vodka міцністю 37,5% має натуральний горілчаний аромат невеликої інтенсивності з хлібно-злакових смаком і солодкуватим відтінком трав, післясмак – в’яжучий. Вживати рекомендується в невеликих дозах в чистому вигляді або у складі коктейлів.
 • Jelzin Lemon Vodka має виражений аромат лайма і лимона, має свіжий смак без різкого спиртового запаху. Міцність 37,5%.
 • Jelzin Black currant Vodka належить до ароматизованого різновиду, в складі якого знаходиться букет із стиглих ягід, листя чорної смородини. На смак напій м’який і оксамитовий з легким шоколадно-коньячним відтінком, міцність становить 37,5%.
 • Горілка Єльцин Полуниця – алкогольний напій з чистим, карамельним смаком полуниці, міцністю 37,5%.
 • Jelzin Vanille Vodka на основі ванілі з солодкуватим вершковим запахом. Міцність горілки 37,5%.
 • Jelzin Power Gold liqueur. Відмінною рисою цього напою є міцність, яка становить 16,6%. Лікер прекрасно підходить для приготування алкогольних напоїв, має потужний фруктовий аромат.

У нашому інтернет-магазині кожен бажаючий може купити горілку «Єльцин» за доступними цінами, яку неможливо знайти в роздрібній торгівлі.

Досить часто елітна горілка «Єльцин» підробляється. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію, яка має відмінні риси від фальсифікату:

 • Скляна пляшка має потовщене і розширене дно, що додає їй стійкість.
 • Трохи нижче горловини знаходиться опуклий напис «B. Jelzin».
 • Ковпачок, який закручується з алюмінію і має розсікач.
 • В упаковці тетрапак є зручний кран-дозатор.

Купити горілку «Єльцин» високої якості безпосередньо від виробника можуть жителі всієї України в нашому інтернет-магазині алкоголю. З умовами замовлення детально можна ознайомитися на нашому сайті.

error: