Всього товарів: 3

-19%
350.00 грн 285.00 грн
250 грн. от 6 шт.
240 грн. от 12 шт.
-19%
350.00 грн 285.00 грн
265 грн. от 6 шт.
255 грн. от 12 шт.
-14%
330.00 грн 285.00 грн
250 грн. от 6 шт.
240 грн. от 12 шт.

Горілка Кеглевич

Кожному іноді хочеться відгородитися від повсякденних проблем, влаштувати собі вихідний і провести його в компанії хороших друзів. В такому випадку вечірка точно не обійдеться без смачних закусок і розслаблюючих напоїв. Однак у наш час їх існує така велика різноманітність, що обрати той, який підійде за смаками та уподобаннями, вкрай складно.

Як знайти ідеальний алкогольний напій, який зможе задовольнити всі ваші смакові якості? Ми знаємо на це відповідь. Горілка Кеглевич – ось те, що вам потрібно. Перед тим, як ви визначитеся з вибором, ми розповімо вам все, що необхідно знати про прекрасні смакові якості даного напою, його процес виготовлення і популярність.

Історія компанії

Перш за все, вам варто знати, що «Кеглевич» – це справжній італійський бренд, що випускає горілку. Виробляє його відома лікерна компанія «Stock», яка була заснована не менш популярною компанією «Lionello Stock».

Рецепт даного алкогольного напою досить простий, однак приховує в собі деякі секрети, завдяки яким горілка має ніжний смак, а також приємний післясмак. Для виробництва Класичної «Кеглевич» береться виключно справжнє і свіже зерно, яке в результаті промивання й очищення переганяється за оригінальним рецептом, який був винайдений ще в 1880-і роки угорським графом Стефаном Кеглевич.

Популярність

Горілка «Кеглевич» вже довгий час є однією з найпопулярніших в світі. Розлетілася по багатьом країнам вона так швидко завдяки туристам, які були в захваті від її смаку. Таким чином «Keglevich» в наш час є одним з найпопулярніших напоїв в Росії, США, Ізраїлі, Японії, а також в Європі.

Асортимент

Оскільки горілка так швидко досягла популярність, керівники даної компанії прийняли рішення випустити різні її смаки. На даний момент асортимент нових ароматів налічує в собі 12 сортів:

  • Полуниця і вершки – суміш горілки і полуничного смаку, змішаного з вершками.
  • Лимон – горілка і лимонний сік.
  • Кеглевич Диня – горілка і динний сік.
  • Персиковий – горілка і персиковий сік.
  • Полуниця – горілка і полуничний сік.
  • Помаранчева кров – горілка і червоний апельсиновий сік.
  • Малина і кокос – горілка з малиною і кокосом.
  • Кеглевич Яблуко – горілка і яблучний сік.
  • Та інші.

Як ви можете побачити, різноманітність горілки «Кеглевич» вражає і воно так і підштовхує до того, щоб спробувати їх всі. До того ж такий алкогольний напій відмінно підходить для створення коктейлів. Завдяки нашому інтернет-магазину у вас завжди буде можливість придбати для себе справжню італійську горілку «Keglevich».

error: