Показано один результат

-7%
270.00 грн 250.00 грн
220 грн. от 6 шт.
215 грн. от 12 шт.
Додати у кошик

Горілка Грей Гус

Ви вважаєте себе справжнім поціновувачем справжніх алкогольних напоїв та бажаєте спробувати найвишуканіші і елітні з них? Тоді ми знаємо, що вам запропонувати. У нас в інтернет-магазині присутній продукт, який найкраще оцінили професіонали як напій преміум-бренду. Це горілка під назвою «Grey Goose». Її історія справді прекрасна, а смак незрівнянний.

Завдяки Франсуа Тібо – людині, яка, власне, і придумав рецепт цього алкоголю, і Франку Сідні – винахіднику горілки даний напій у всьому світі відноситься до найвишуканіших і відомих виробів на всесвітньому ринку лікеро-горілчаної продукції.

Горілку «Грей Гусь» з самого початку її історії і до нашого часу розливають в одному місці – поблизу міста з алкогольною назвою Коньяк.

Початок успіху

Сама ідея створити найвідоміший напій з’явилася у Сідні Франка ще в 1996 році. Тоді майбутній геній ще був генеральним директором і одночасно засновником компанії SFIC. Спочатку він планував випускати висококласну горілку, щоб в подальшому постачати її на ринок США. Однак через деякий час компанія SFIC об’єдналася з відомим на той момент і вже нам людиною Франсуа Тібо. Обидва генія ще довго ламали голови над тим, яким же має бути назва їх виробу і через деякий час спільно придумали назву – «Грей Гус». Після цього компанія здійснила справжній прорив в області виготовлення лікеро-горілчаних виробів і стала відома на весь світ, чим і принесла собі величезний успіх.

Особливості

Звичайно, великий успіх був би неможливий, якби продукт не мав в собі особливості, завдяки яким би відрізнявся від виробів інших компаній. Ми розповімо вам, про них:

  • Підтверджена сертифікатами якість.
  • Висока вартість. Вона абсолютно обґрунтована і підтверджує свій статус напою класу вищої категорії.
  • Горілка Грей Гус 2 літри має відмінний смак, що підтвердили не тільки споживачі, але й нагороди на конкурсах світового рівня.
  • Натуральний матеріал, з якого виготовляється відмінний напій, а також застосування ручного виробництва на деяких його стадіях.
  • Класичний рецепт, що не змінюваний з самого початку, який і робить даний алкогольний напій упізнаваним.

Без всіх цих якостей «Грей Гус» горілка була б вже не тією, яку впізнають в усьому світі і визнають професіонали в області виготовлення лікеро-горілчаних виробів. А ще більшої вишуканості їй надають різноманітність ароматів в обмеженій лінійці.

Етапи виробництва

Звичайно, для створення даного напою застосовуються лише натуральні інгредієнти, в числі яких особлива пшениця, яку виробляють у французькому містечку Пікардія. Для виготовлення застосовувалися тільки елітні сорти місцевого походження. Вони ж відносяться до типу superior bread-making wheat. Посів проводився в середині осені, а збирати починали в кінці літа. Продукт так цінний, оскільки зростає на 120 днів більше, ніж яра пшениця.

Жито та ячмінь, які вирощують на землях сонячної провінції Ля Бос, також дуже важливі в ході виробництва горілки «Grey Goose». Вода ж для продукту насичена кальцієм і видобувається виключно з джерела і одночасно джерела Gente. Вона м’яка і ретельно очищена від домішок.

Вишуканий аромат і надзвичайний смак досягаються завдяки дистиляції спирту, яка виконується 5 разів. За рахунок цього у горілки «Grey Goose» відсутня неприємна гіркота.

Різновиди напою

Горілка «Грей Гус» є першою в світі з виробництва продукції за найкращими традиціями Maîtrede Chai. В її рамках напій збагачується особливими ароматами, які і відрізняють її від інших брендів.

Всі різновиди горілки «Грей Гус» ви зможете знайти у нас в інтернет-магазині за найбільш вигідною ціною.

error: