Всього товарів: 2

-25%
260.00 грн 195.00 грн
180 грн. от 6 шт.
175 грн. от 12 шт.
170 грн от 18 шт.
165 грн от 24 шт.
-29%
280.00 грн 200.00 грн
180 грн. от 6 шт.
175 грн. от 12 шт.
170 грн от 18 шт.
165 грн от 24 шт.

Горілка Абсолют в тетрапаках

Без алкогольних напоїв не обходиться жоден захід. Але від якості міцного напою залежить ваше самопочуття вранці. Щоб уникнути неприємних відчуттів, наш інтернет-магазин алкоголю пропонує придбати продукцію торгової марки Абсолют в тетрапаках, яка користується величезною популярністю завдяки відмінній якості продукту. Це всесвітньо відома марка горілки, яка виробляється в Швеції і йде корінням в 15 століття. Продукція експортується більш ніж в сто двадцять країн.

Для її виготовлення застосовується спирт з озимої пшениці, що дозволяє отримати горілку найкращої якості, і найчистіша вода з артезіанських джерел. Продукція проходить безперервну і багаторазову дистиляцію, що дозволяє максимально очищати від домішок. Використання такого методу є основою технологічного процесу. Вся горілка бренду «Абсолют» виготовляється з застосуванням тільки натуральних компонентів без додавання цукру.

Відмінною рисою даної торгової марки є наявність портрета «короля горілки» на кожній пляшці. Вся продукція має міцність 40% і тільки в Absolut Elyx цей показник досягає позначки 42,3%.
Види горілки Абсолют пакетах
Досить часто виникає ситуація, коли в роздрібній мережі відсутні елітні алкогольні напої, до яких відноситься горілка Абсолют в пакетах. Наш інтернет-магазин алкоголю пропонує придбати без витрат часу на пошуки міцного напою даної торгової марки і за значно меншою ціною такі види горілки:

Absolut Vodka відноситься до класичного виду, який випускається даним брендом. Сировиною для її виготовлення виступають кристально чиста артезіанська вода зі свердловини і особливо тверді сорти озимої пшениці, яка збирається вручну. У цій горілці немає цукру, її смак складний і делікатний. У ньому чітко відчуваються нотки зерна і сухофруктів. Можливе застосування в чистому вигляді і в складі коктейлів.
Absolut Peppar. Цей вид належить до першої ароматизованої горілки, випуск якої датується 1986 р. Вона має приємних запах прянощів і перцевий смак. Дана рецептура горілки була розроблена виробниками спеціально для використання її в коктейлі «Кривава Мері».
Absolut Elyx виготовляється із застосуванням старовинних технологій. Використання перегінних мідних кубів сприяє наданню напою м’якості і насиченого смаку з вираженим ароматом хліба і прянощів. Можна пити в чистому вигляді, а також додавати в коктейлі.
Absolut Citron. Фруктова горілка, для приготування якої використовуються лимон, лайм, грейпфрут, апельсин.
Absolut Vanilia. Ароматизована горілка Абсолют в паках має солодкуватий аромат ванілі і какао, але солодкість в смаку відсутня. Виробництво цього виду почалося в 2003 році.
Absolut Kurant була визнана багатьма прихильниками. Горілка має яскраво виражений аромат чорної смородини, а в смаку можна вловити поєднання хліба і фруктів з легким ароматом ванілі і прянощів.
Absolut Oak належить до новинки продуктової лінійки бренда «Абсолют». Алкогольний напій витримується в дубових бочках. Для вираженого аромату виробники використовують дубові чіпси середнього ступеня прожарювання, що надає напою зернових і перцевих нот. Смак володіє дерев’яною терпкістю з карамельним і ванільним відтінком.

Багато видів горілки «Абсолют» були гідними нагород на престижних міжнародних конкурсах спиртних напоїв. Наш інтернет-магазин алкоголю пропонує за доступними цінами купити горілку Абсолют в тетрапаках преміум-класу. Замовити продукцію можуть жителі Києва та інших міст України. Для цього не потрібно виходити з дому, достатньо оформити замовлення на нашому сайті.

error: