Показано один результат

-30%

Алкоголь в тетрапаках

Горілка Пшенична 10 літрів

570.00 грн 400.00 грн
380 грн. от 3 шт.
360 грн. от 5 шт.
340 грн. от 10 шт.
320 грн. от 20 шт.
280 грн. от 50 шт.
Додати у кошик

Горілка 10 літрів

Горілка це дуже популярний і улюблений багатьма міцний алкогольний напій. Жоден велике свято без неї, як правило, не обходиться. Зазвичай її доводиться купувати в пляшках, які незручно транспортувати і зберігати. Ми раді вам повідомити, що в нашому інтернет-магазині доступна горілка 10 літрів, за приємною ціною.

Такий обсяг тари зручний для використання вдома, для закупівлі в ресторани і кафе, для використання на будь-якому святі з великою кількістю гостей. Це найбільш економічний варіант, що допомагає зберегти кошти для закупівлі додаткових продуктів на стіл.

Щоб ваша горілка вишукано виглядала на святковому столі, її можна розлити по горілчаним графінам, таким чином, ви додасте до свого свята додатково благородство і витонченість.

Обсягу в 10 літрів вам також вистачить на приготування великої кількості різноманітних коктейлів. Ви зможете почастувати своїх друзів і рідних будь-якими вишуканими алкогольними сумішами.

Купити горілку 10 літрів в Києві, ви можете в нашому інтернет-магазині «AlcoPro» за дивно низькою ціною. Якщо у вас є які-небудь питання, на них дадуть відповідь наші менеджери за телефонами, вказаними на сайті.

error: