Показано 1 результат

Текіла в тетрапаках

Запрошуємо вас зануриться в культуру Мексики, в цьому вам допоможе текіла в тетрапаках. Завдяки бюджетній упаковці, її можна використовувати для різних коктейлів або пити в чистому вигляді, вживати великою компанією або ж тривалий час проводити вечори, попиваючи цей унікальний напій.

Міцність текіли зазвичай становить від 35 до 40 градусів, виготовляють її переважно в Мексиці, і вважається вона національним мексиканським напоєм. Сировиною для виробництва напою є блакитна агава. Текілу виробляють з шістнадцятого століття, історія її розвитку та популярності дуже цікава і захоплююча.

Існує кілька видів текіли, і кожен по-своєму унікальний і прекрасний. Найбільш популярним є «мескаль», в ємність з яким, для підтвердження його оригінальності, обов’язково додають черв’ячка. Ця ідея з’явилася в 1940 році в компанії «Del Maguey Mezcal», для того щоб виділиться на тлі конкурентів, та так і прижилася.

Текіла напій дуже корисний, його лікарські властивості обумовлені застосуванням для його приготування агави, яку використовували для лікування ще племена майя та ацтеків.

Наш інтернет-магазин «AlcoPro» радий запропонувати вам цей цікавий напій в бюджетній упаковці. Текіла в тетрапаках – універсальне рішення для подорожей і домашнього вжитку.

error: