Всього товарів: 2

Ром в тетрапаках

Дивовижний і оригінальний напій, що став емблемою піратів і моряків, шукачів пригод і першовідкривачів незайманих земель тепер в новій упаковці. Зустрічайте ром в тетрапаках – економічну, екологічну і зручну розфасовку, для того щоб взяти його з собою в будь-яку подорож.

Батьківщиною цього напою вважають регіон Карибського моря, а точніше острів Барбадос. Спочатку для його виробництва використовували залишковий продукт при отриманні тростинного цукру – липку патоку. Зараз для цих цілей використовують також тростинний сироп. Окремі сорти рому можуть досягати міцності в 75 градусів. Отримують його бродінням, перегонкою і витримкою в дубових бочках, після чого в напій додають спеції, трави і фрукти.

Величезна кількість сортів цього напою ділиться на три основних види – темний, світлий (сріблястий) і золотистий. Кожен з видів має свої особливості виготовлення.

Ром можливо використовувати для коктейлів та пити в чистому вигляді, іноді його вживають з гарячим шоколадом або кави. Кількість коктейлів, яке можна з нього зробити, просто величезна. Ми пропонуємо вам можливість приготувати безліч з них, і для цього потрібно всього лише купити ром в тетрапаках. Ця велика упаковка точно допоможе вам провести всі мислимі і немислимі алкогольні експерименти.

error: