Всього товарів: 8

-8%
250.00 грн 230.00 грн
210 грн. от 6 шт.
200 грн. от 12 шт.
Читати далі

Коньяк в тетрапаках

Коньяк — це воістину благородний напій, вживати який прийнято в чистому вигляді, під витончену закуску і в чудовій компанії. Навіть царі з задоволенням пили коньяк і винаходили під нього ідеальну їжу. Існує легенда, що цар Микола 1, який вперше спробував коньяк Наполеон, вважав його дуже міцним і закусив лимоном. З тих пір він ввів в звичай закусювати коньяк при дворі саме цим цитрусовим, і навіть винайшов кілька видів такої пікантної, холодної закуски.

Ви також можете провести свої експерименти і підібрати під цей напій ідеальну їжу. Купуючи коньяк в тетрапаку, ви можете бути впевненими, що вам вистачить цього благородного напою на всі експерименти. У такій тарі зручно купувати цей напій для великої компанії, свят, виїздів на природу. Після використання вам не потрібно буде шукати, куди утилізувати тару – картонний пакет легко переробляється і не забруднює навколишнє середовище.

Ми пропонуємо вам купити коньяк в тетрапаку, за доступними цінами, в нашому інтернет-магазині «AlcoPro». Ми підібрали для вас вишуканий асортимент цього напою в дуже потрібних обсягах. Будемо раді відповісти на ваші запитання за телефонами, вказаними на сайті і надішлемо вам замовлення в будь-яку точку України.

error: