Горілка в тетрапаках — вигідне рішення для барів, вечірок

Вартість алкоголю грає чималу роль в популярності конкретного закладу, особливо якщо це бар або ресторан. Дивлячись на цінник міцних напоїв, клієнт вирішує чи залишиться він тут і повернеться повторно. Підвіщеня цін на горілку створила дуже складні умови на ринку для невеликих кафе, барів і ресторанів. Однак підприємець на те і підприємець, щоб знаходити вихід в самих різних ринкових умовах.

Невеликі кафе і бари сьогодні стали купувати алкоголь оптовими закупівлями в тетрапаках. Дане фасування обходиться набагато дешевше за рахунок покупки з Duty Free, які передбачають економію на податках і мита. Також заощаджуються гроші за рахунок можливості не платити за тару – Ви оплачуєте тільки горілку без пляшки. Це більш вигідно і практично. В цілому, напій обходиться на 30-50% дешевше.

Чи знижується якість?

Звичайно ж, для кожного покупця важлива якість продукції. Горілка в тетрапаках, що продається в нашому інтернет-магазині, – це алкоголь від відомих брендів. Вона виготовляється з натуральної сировини, а потім проходить багаторівневу очистку. Алкоголь в тетрапаках – не підробка, а фірмовий продукт.

В основному представлені товари від європейських виробників, але є і вітчизняні варіанти. Постачається горілка в герметичних і практичних пакетах з кранами, але якість залишається на висоті. Вона безпечна, очищена від шкідливих домішок, не викликає головного болю на ранок – клієнти знову захочуть до Вас повернутися.

Переваги покупки горілки в тетрапаках

Власники кафе, барів і ресторанів отримують як мінімум три основні переваги від покупки горілки в тетрапаках:

  1. низька ціна;
  2. відмінна якість;
  3. висока швидкість доставки.

Така фасування знижує вартість продукту в два-три рази. Отримувати прибуток Ви зможете практично з кожних 100 грам. У великі міста наш магазин доставляє товар за добу. Це дозволить встигнути організувати навіть непередбачене застілля в короткі терміни. При цьому, пропозиція актуальна також і приватним особам: з нами Ви запросто влаштуєте День народження, весілля, корпоратив або вечірку іншого типу без зайвих витрат на випивку.

Якщо хочете заощадити ще більше – купуйте оптом. Герметична упаковка забезпечує тривалий термін придатності. Купуючи наперед, Ви економите гроші (вигода – до 10-20% вартості). Також стежте за нашими привабливими акціями і розпродажами. Ще більша економія доступна постійним клієнтам. Співпрацювати з нами – вигідно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: