Доставка по Україні

Доставка замовлення в AlcoPro
Жоден захід, будь то корпоратив або будь-яке домашє свято, не обходиться без наявності на столі міцних алкогольних напоїв. Інтернет-магазин «AlcoPro» пропонує всім жителям України купувати алкогольну продукцію у нас. Більше немає необхідності витрачати багато часу на пошуки міцних напоїв преміум-класу в інших магазинах і переплачувати при цьому значні суми. Не виходячи з дому, всього за кілька хвилин кожен бажаючий може зробити замовлення в нашому інтернет-магазині.
Одним з пріоритетних напрямків є оперативна доставка в будь-який куточок країни без різних пошкоджень. Де б не проживав клієнт, доставка буде здійснюватися в найкоротші терміни двома способами:
  1. За допомогою Нової Пошти.
  2. Компанія «Делівері».
Нова пошта і Делівері
Основними перевагами співпраці з нами є:
  • Сервіс, орієнтований на клієнта.
  • Великий асортимент елітного алкоголю.
  • Доступні ціни на всю продукцію.
  • Наявність сертифікатів, що підтверджують якість товару.
  • Прямі поставки від виробника.
  • Зручні умови оплати.
Наш інтернет-магазин піклується про свою репутацію і здоров’я клієнтів. Тому ми створюємо комфортні умови співпраці і надаємо міцні алкогольні напої від світових виробників, в високій якості яких можна не сумніватися. При необхідності наші консультанти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати продукцію преміум-класу для святкового столу або в якості подарунка. Вибираючи алкогольну продукцію в інтернет-магазині «AlcoPro», ви залишитеся задоволені не тільки її вартістю і смаковими характеристиками брендових напоїв, але також і своєчасністю доставки без наявності пошкоджень і іншими факторами.