Алкоголь в тетрапаках — не підробка!

Алкоголь в тетрапаках має ряд переваг: дешевше, представлений в більшому асортименті, відомі бренди. Однак у покупців дешевий товар все ще викликає недовіру і сприймається як підробка. Чи справді такий варіант фасування впливає на якість алкоголю і чим обгрунтована низька вартість?

Особливість міцних напоїв в тетрапаках

Дана фасування – це не підроблена горілка, підпільно розливаються з каністри в гаражі. Це оригінальні алкогольні напої від відомих торгових марок з “Д’юті фрі”. Саме таку якісну продукцію пропонує наш магазин “АЛКОПРО”. У нас можна придбати фасовку по 2-3, 10 літрів.

Основна перевага тетрапак – практичність. Він зберігає початкові властивості напою, спрощує перевезення і гарантує її безпеку. Зручні упаковки Bag in box мають практичні крани з дозаторами, абсолютно герметичні з довгим терміном зберігання.

Відзначимо: наша компанія не займається продажем алкогольної продукції в каністрах, також і Вам рекомендуємо утримуватися від подібних придбань. Чим же пояснити таку низьку ціну? На неї впливає чимало чинників. Перерахуємо головні.

Чому так дешево?

Є кілька основних причин нижчої ціни алкоголю, упакованого в тетрапаках від звичних аналогів в пляшках:

  • він купується з “Д’юті Фрі”
  • тетрапак – можливість не платити за тару;
  • купується обсяг від 2-х літрів, а це вже дрібний опт.

Магазини “Д’юті фрі” в деяких країнах не обкладається податками і всілякими митами. Така система покупки передбачає значну економію. А герметична тетрапак-упаковка дозволять не переплачувати за тару. Якщо врахувати, що багато виробників використовують дизайнерські пляшки, то економія виходить значною. Заощадити виходить і за рахунок дрібного опту, що особливо актуально і вигідно для кафе, барів і ресторанів.

Переваги покупки в магазині АЛКОПРО

Ми пропонуємо виключно оригінальний алкоголь з Duty Free. Це єдиний спосіб придбання його дешево без небезпеки для здоров’я. Вигідне фасування в тетрапак дозволяє при цьому зберегти якість напою і забезпечує його зручне транспортування.

Такий варіант фасування – НЕ фальсифікат. Це дійсно продукція від популярних європейських брендів. Палена горілка, наприклад, має тьмяний колір, неприємний різкий запах, каламутний вигляд – Ви не знайдете подібного у нас! Замовте і переконайтеся в цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: